Наші партнери

Компанія МЕДСІ змінює український фармацевтичний бізнес завдяки співпраці з провідними флагманами міжнародного ринку лікарських засобів, включаючи:

UNIMED PHARMA

UNIMED PHARMA - це словацька фармацевтична компанія, заснована у 1994 році. Компанія спрямована на розробку та виробництво генеричних офтальмологічних препаратів. З дати заснування компанія UNIMED PHARMA зазнала багатьох якісних і кількістних змін. Вони стусувалися розширення та модернізації віробництва, логістики, маркетинга, а також самого продуктового портфеля. Компанія  UNIMED PHARMA  робить великий акцент на людський потенціал, який є ключовим фактором тривалого розвитку компанії. Фахівці  компанії UNIMED PHARMA  постійно займаються вивченням і пошуком нових можливостей в лікуванні і догляді за зором.

MYLAN

Глобальну американську фармацевтичну компанію MYLAN. Завдяки плідній співпраці українці отримали доступ до високоякісних та найновітніших ліків для лікування серцево-судинних, ендокринних захворювань, захворювання вен, а також препаратів для боротьби з ВІЧ, СНІД та раковими пухлинами. Фармацевтична компанія MYLAN, продукція якої займає лідируючі позиції в більш ніж 165 країн світу. Партнерство з організацією відкрило доступ до 7500 продуктів. Серед них – рецептурні і фірмові дженерики, фірмові і біоаналогічні препарати, а також безрецептурні (OTC) ліки.

VULM

Словацьку компанію VULM, що успішно продовжує багаторічну виробничу діяльність Інституту досліджень лікарських засобів у Модрі. VULM реалізує проекти, пов'язані з дослідженнями, розробками і виробництвом різних лікарських форм. Компанiя VULM співпрацює з кількома всесвітньо визнаними зарубіжними фармацевтичними компаніями і дослідницькими центрами і, таким чином, постійно стежить за останніми тенденціями і інноваційними технологіями в області фармацевтики. Стратегія компанії VULM полягає в інноваціях і постійній адаптації до динамічних вимог сучасності. Завдяки виробництву високоякісних, ефективних і безпечних препаратів та впровадженні інноваційних рішень, VULM -  є надійним виробником в галузі охорони здоров'я з 1972 року.

PHARMETICA

Партнерство з провідними європейськими фармацевтичними компаніями є основною гарантією якості асортименту медичних препаратів, які пропонує  компанія МЕДСІ з турботою про ваше здоров’я.